Botoks na włosy – jak przebiega zabieg

Dla każdej kobiety włosy są niezwykle istotną częścią naszego wyglądu, można nawet powiedzieć, że są wizytówką kobiet. To jak wyglądają nasze włosy i w jakim są stanie świadczy także o wewnętrznej kondycji naszego organizmu. Jeżeli nasz organizm jest zdrowy dobrze wyglądają tez nasze włosy. Wiele kobiet dąży jednak do tego aby włosy były nieskazitelne zdrowe, odżywione i lśniące. Na kondycje włosów ma ogromny wpływ wiele czynników zewnętrznych, dlatego też warto jest o nie zadbać i dogłębnie je odżywić. Każdy salon fryzjerski ma w swojej ofercie zabiegi na włosy które mogą poprawić ich kondycję.

Botoks na włosy

Obok keratynowego prostowania botoks na włosy jest zabiegiem po który panie sięgają najczęściej. Zabieg ten w zasadzie nie ma nic wspólnego z ostrzykiwaniem twarzy botoksem. Nie musimy się niczego obawiać ponieważ igła i strzykawka są używane tylko do tego aby dokładnie rozrobić proporcje preparatu potrzebne do zabiegu. Botoks włosów powinien zostać przeprowadzony w salonie fryzjerskim, dobry fryzjer z pewnością przeprowadzi cały zabieg fachowo, a efekty będą zniewalające.

Botoks włosów to zabieg którego zadaniem jest dogłębne odżywienie włosów. Polega on w pierwszej kolejności na umyciu włosów silnym bardzo oczyszczającym szamponem, jego zadaniem jest otwieranie łusek włosa aby preparat który będzie na nie nakładany mógł swobodnie wniknąć w głąb włosa. Następnym krokiem jest nałożenie serum, a następnie maski za pomocą której wszystkie substancje odżywcze zostaną zamknięte wewnątrz włosa. Na koniec wystarczy spłukać preparat i wysuszyć włosy. Całość zabiegu może trwać około godziny jednak jest to uzależnione od gęstości oraz długości włosów. Efekty zabiegu są widoczne odrazu i co więcej są one długotrwałe jednak chcąc cieszyć się gładkimi lśniącymi i odżywionymi włosami warto jest powtarzać zabieg co kilka miesięcy.

Botoks włosów ma w swojej ofercie w zasadzie każdy salon fryzjerski, poznań to miasto w którym możemy oddać swoje włosy w ręce wielu specjalistów, a z pewnością efekt końcowy zachwyci nas i zadowoli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *