Na czym polega masaż kobido

Masaż kobido jest japońskim masażem twarzy, który jest stosowany coraz częściej w Polsce w wielu gabinetach masażu. Są one postrzegane jako masaże liftingujące, poznań jest miastem w którym możemy wykonać taki masaż w wielu gabinetach masażu oraz odnowy biologicznej.

Kobido czyli japoński masaż liftingujący poznań cieszy się ogromną popularnością szczególnie w śród kobiet którym zależy na wyglądzie oraz pięknych rysach twarzy. Zadaniem tego masażu jest przede wszystkim stymulacja mięśni skóry. Składa się on z kilku etapów. Jeden z tych etapów może być zaliczany do uczucia dyskomfortu, a często nawet bólu, ta cześć polega na szczypaniu, ugniataniu i uklepywaniu. Masaż najczęściej obejmuje twarz i szyję jednak warto poszerzyć go także o dekolt, kark oraz głowę.

Warto zwrócić uwagę, że masaż kobido  poznań może być wykonywany tylko na nie uszkodzonej skórze twarzy.A zatem wszelkiego rodzaju trądziki czy inne zmiany oraz niedoskonałości na twarzy są powodem do tego, aby masaż się nie odbył. Innym przeciwwskazaniem są także świeżo wykonane zabiegi z zakresu medycyny estetycznej jak np. makijaż permanentny czy nawet tatuaż.

Efekty zabiegu są często spektakularne najbardziej widoczne są u osób które mają wiotką i cienką skórę. Masaż działa jak botoks likwidując zmarszczki, a także napina skórę oraz ujędrnia ją. Kobido zwiera również elementy masażu limfatycznego co powoduje, że likwiduje ona nawet powstałe na twarzy obrzęki. Ponadto odpręża on i relaksuje, zapewniając przy tym spokojniejszy sen.

 

Wytchnienie w zgiełku codzienności: Moja chwila w salonie Kosmetycznym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *