Sesja ślubna w plenerze – przed czy po ślubie?

Ponad połowa przyszłych małżonków bądź nowożeńców decyduje się na pamiątkową sesję ślubną. O ile pogoda dopisuje ta wykonywana jest najczęściej w plenerze bowiem właśnie wtedy zdjęcia ślubne w Warszawie zyskują niepowtarzalny urok.

Najrzadziej para młoda decyduje się na sesję w dniu ślubu – stres, emocje i grono gości weselnych, których nie wypada pozostawić podczas zabawy to najczęstsze czynniki, z powodu których sesje nie są wtedy wykonywane.

Niektórzy nie wykonują również sesji przed ślubem – zakładanie obrączek przed złożeniem przysięgi i udawanie małżeństwa jest nie co sztuczne. Poza tym istnieje zabobon, zgodnie z którym nie warto zapeszać tak ważnej dla każdego chwili.

Jak przyznają fotografowie, najczęściej sesja ślubna w plenerze wykonywana jest w kilka dni po ślubie. Wtedy świeżo upieczeni małżonkowie są już wypoczęci i gotowi na wykonywanie zdjęć. Wydaje się, iż to najlepszy moment bowiem emocje jeszcze nie do końca opadły i nowożeńcy świetnie oddają emocje i tworzą niezwykły klimat romantyczności. Chociaż panny młode muszą po raz kolejny tworzyć ślubną fryzurę czy makijaż i nierzadko odświeżać suknię ślubną, która mogła się nie co przybrudzić podczas weselnych zabaw to i tak wydaje się ten czas najbardziej optymalnym na wykonanie tej niezwykłej pamiątki ze ślubu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *